Fundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona główna

Aktualności

Rozpoczynamy kolejną V edycję przyrodniczych spacerów po Krakowie!

18.05.2014 22:39@marysia [Marysia Wojtacha]

 

Z przyjemnością informujemy, iż w niedługim czasie ruszy kolejna, V jubileuszowa, edycja przyrodniczych spacerów po Krakowie!!!  

W tym roku zaplanowaliśmy 20 niezwykłych wędrówek po unikatowych szlakach krakowskiej przyrody! Wszystkich dotychczasowych uczestników projektu, jak również osoby, które dotąd nie miały okazji z nami spacerować, a chcą w aktywny i pomysłowy sposób spędzić wiosenne i letnie weekendy zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny!

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 

Szczególy dotyczące harmonogramu, godzin, miejsc zbiórek i prowadzących je przyrodników  - słowem wszelkie niezbędne informacje -  ukażą się już wkrótce na naszej stronie internetowej, a także na naszym profilu na Facebooku. Prosimy więc śledzić je na bieżąco.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

Fundacja Rozwoju
Gmin Polskich

adres biura:

ul. Halicka 10/11
31-036 Kraków
pokój nr 110

biuro@frgp.pl

 

adres siedziby:
ul. Mazowiecka 104A/36
30-023 Kraków


tel. +48 791 934 343,
+48 600 446 561


Facebook


pomagają nam

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

Copyright © Fundacja Rozwoju Gmin Polskich 2010
Projekt: Agencja Interaktywna Krakweb.pl, CMS: ICEportal 3 CMS